Závodní oddíl děti a mládež

OCA – MTB TEAM DĚTI 6-16 let 🧑🏻‍🦱

Pro děti, které se na kole cítí jako ryba ve vodě, chtějí si zdokonalovat svoji techniku a dovednosti, vyzkoušet všechna odvětví cyklistiky, trénovat v partě, účastnit se soustředění, a mít trenérské vedení po celý rok.

Děti vedeme k všestrannému rozvoji sportovních dovedností a lásce k cyklistice.♥️ 

Trénují nejen na kole, ale ve svých trénincích mají zahrnuté také atletické dovednosti, plavání, v zimním období běžky.

MTB TEAM DĚTI trénují 2-3 týdně: ÚT/ČT/SO ( sobota je vždy podmíněna obdobím – v zimě trénujeme v tělocvičně, v sezóně upravujeme dle toho, zda je závod, či normální trénink).

Malé děti 👦🏻 

  • Přípravka děti, které se již zúčastnili prvních závodů po boku svých rodičů nebo se na svoje první závody chtějí připravit, a společně s rodiči je baví život okolo cyklistiky.

Starší děti 👩🏼‍🦰

  • Mladší žáci - děti, které se již zúčastnili prvních závodů po boku svých rodičů nebo se na svoje první závody chtějí připravit.

  • Starší žáci - dětí, které již mají své závodní zkušenosti, cyklistice se chtějí věnovat, chtějí být součástí týmu se kterým se budou soustavně připravovat. Pravidelná účast na vybraných závodech.

  • Kadeti - holky a kluci, pro které je cyklistika jasnou volbou. Chtějí se jí plnohodnotně věnovat, pracovat na své ,, závodní,, dráze. Pravidelná účast na vybraných závodech.

Děti navštěvující závodní oddíl získají v rámci členského příspěvku: licenci, lékařské vyšetření (platí pro závodící skupinu), krátký dres a kraťase, startovné zdarma na Českém poháru (přihlašuji předběžně), Poháru Drahanské vrchoviny, Brněnském poháru horských kol, Brněnském cyklokrosovém poháru (pořádá OCA). Dále mají děti zajištěny trenérský dohled, vedení, zajištěná sportoviště (velodrom, tělocvičnu, bazén..), zázemí na závodech včetně drobného občerstvení.


📞 Kontakt:

Lukáš Petr, +420 774 939 000

Veronika Fröhlichová, +420 731 643 933