Cyklistická akademie pro všechny

Open Cycling Academy reaguje na aktuální rozmach cyklistiky. Jak silniční, tak i horské. Nyní na cestách, či v lesích můžeme vidět mnohem více cyklistů, než tomu bylo před pár lety. A právě na toto navazuje v roce 2016 vznik Open Cycling Academy. Jak již název napovídá, jsme cyklistická akademie pro všechny. Bez rozdílu výkonnosti nebo disciplíny. Rádi Vám pomůžeme zlepšit kondici, vypilovat techniku nebo pomoct s přípravou na vytyčený závod. Náš tým má spoustu informací a zkušeností, které rádi rozšíříme, protože i když se to nezdá, cyklistika může být i věda. Jak správně trénovat, a hlavně jak kvalitně regenerovat. To vše Vám sdělíme například na tréninkových kempech, které pořádáme, trénincích nebo také závodech. Mimo jiné pořádáme i kurzy trenérů, nabízíme celoroční tréninkové zázemí a mnoho dalšího. Proto nás neváhejte kontaktovat, ať už kvůli Vám nebo Vašemu dítěti, protože i pro ty nabízíme vše, co dospělým, a postavte se na svůj první cyklistický závod v dresu Open Cycling Academy.

TÝMY

Děti a mládež

Závodní oddíl děti a mládež

Pro děti, které se na kole cítí jako ryba ve vodě, chtějí si zdokonalovat svoji techniku a dovednosti, vyzkoušet všechna odvětví cyklistiky, trénovat v partě, účastnit se soustředění, a mít trenérské vedení po celý rok.

Kroužky pro děti a mládež

Kroužek probíhající 1x týdně ve dvou skupinkách rozdělených podle věku dítěte: 3-5 let, 6-10 let formou her a společné zábavy. Naučíme děti rovnováze a základních dovedností na kole. 

Dospělí

Kontaktujte nás