Mgr. Lukáš Petr

14.12.2020
  • Absolvent FTVS UK
  • Diplomovaný trenér I. třídy rychlostní cyklistiky
  • Masér pro sportovní a rekondiční masáže
  • Instruktor lyžování
  • Atletický rozhodčí III. třídy

"Celým životem mě provází sport. Již v 5.třídě jsem nastoupil do sportovní třídy, následovalo sportovní gymnázium a vzdělání jsem pak ukončil na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK v Praze. Po dobu studia jsem aktivně závodil, což vedlo k 12 medailím na mistrovství ČR v silniční a dráhové cyklistice. Z dalších úspěchů lze vyzdvihnout titul mezinárodního akademického mistra Německa v cyklistice, titul mistra ČR v dlouhém duatlonu, titul vicemistra světa v kvadriatlonu štafet či 5. místo na akademickém MS v časovce.

V pracovním životě jsem se 9 let profesionálně věnoval trenérství na pozicích sportovního ředitele a vedoucího centra mládeže ve Favoritu Brno. Za tu dobu moji svěřenci získali nespočet titulů mistrů ČR, dokázali se prosadit i na mezinárodním poli, jedním z největších úspěchů je jistě stříbrná medaile z MS hendikepovaných.

Sport je životním stylem který mi do života spoustu dal, nyní bych chtěl svoje zkušenosti, vědomosti a zážitky předávat dál neboť to vede k lepšímu zdraví, náladě, pozitivnímu postoji v životě i vyšší pracovní výkonnosti."